Peter Bastiaanssen - Dog, fish, and coffee

Peter Bastiaanssen - Dog, fish, and coffee kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 40,00

Peter Bastiaanssen - Dog, fish, and coffee kopen? Bied vanaf 10!Peter Bastiaanssen - Dog, fish, and coffee kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
  • Peter Bastiaanssen (1957)
Jaartal2002
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 exemplaren

Grappig werk van de Rotterdamse kunstenaar Bastiaanssen. Met zijn handelsmerk de hond ( Art is a dog) weet hij altijd weer humor in zijn werk te betrekken.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.

Peter Bastiaanssen (1957)

Alle items van deze kunstenaar(12) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1493 verkochte items
60 cm
75 cm

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:27-11-2019 om 12:35
Eindtijd:09-12-2019 om 20:45

Biedingen (8):

jboers989
9 dec. / 18:51
€ 40
tkeuning
6 dec. / 17:51
€ 35
lignum
6 dec. / 17:47
€ 30
tkeuning
6 dec. / 17:47
€ 30
lignum
6 dec. / 17:37
€ 25
JohannavanDijk
6 dec. / 14:55
€ 20
tkeuning
28 nov. / 18:42
€ 15
Anno1910
27 nov. / 22:23
€ 10