Peter Bes - ETS - 'Hotel du Lac' 17/100 - ingelijst - 18B

Peter Bes - ETS - 'Hotel du Lac' 17/100 - ingelijst - 18B kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Bes (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage17/100
Peter Bes (1945) beeldhouwer, graficus, schilder, tekenaar, pentekenaar, pastellist, etser, lithograaf, houtgraveur, monumentaal kunstenaar, vervaardiger van mozaïek. Opleiding Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam).
De 2de Kans Kunst van Zaansgroen wordt verzonden met risico voor de koper. Afhalen in de galerie in Zaandam geniet de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort tot de mogelijkheden. 2de Kans Kunst valt onder de ‘Bijzondere regeling kunst’ en valt onder het 0% btw tarief. Voor koerierskosten geldt: heen én terugreis tussen Zaandam en uw bestemming berekend via Googlemaps. Transportkosten worden met 21% btw belast.

Achterzijde niet zuurvrij. Komt uit de BKR collectie.

Peter Bes (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23 )

Lid sinds 2017
513 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
60 cm
80 cm
50 cm
60 cm
Sluit over 9d 23u 6m 56s
Openingsbod€ 1
ObjectlocatieZaandam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:05-12-2022 om 11:40
Eindtijd:18-12-2022 om 20:32