PETER BES ZEEFDRUK "WANDELAAR" uit 1979 - Verkocht

PETER BES  ZEEFDRUK  "WANDELAAR" uit 1979 kopen? Bied vanaf 45!
PETER BES  ZEEFDRUK  "WANDELAAR" uit 1979 kopen? Bied vanaf 45!PETER BES  ZEEFDRUK  "WANDELAAR" uit 1979 kopen? Bied vanaf 45!PETER BES  ZEEFDRUK  "WANDELAAR" uit 1979 kopen? Bied vanaf 45!PETER BES  ZEEFDRUK  "WANDELAAR" uit 1979 kopen? Bied vanaf 45!PETER BES  ZEEFDRUK  "WANDELAAR" uit 1979 kopen? Bied vanaf 45!
  • Peter Bes (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie zeefdruk, welke ingelijst is geweest. Om de afbeelding zit een heel lichte verkleuring. In het zwarte vlak zit een donkerder plekje. (zie detailfoto)

Eigen druk in kleine oplage  2/25.

Afmeting blad  63x73 cm.  Afbeelding 49x60 cm.

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:25-02-2017 om 17:03
Eindtijd:14-03-2017 om 11:31