Peter Brandes, litho - Verkocht

Peter Brandes, litho kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 42,00

Peter Brandes, litho kopen? Bied vanaf 1!Peter Brandes, litho kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  iledere
FA. (14)

457 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Peter Brandes (1944)
GesigneerdHandgesigneerd

Peter Brandes, litho, zonder titel, e.a.

Beeldformaat 689 X 529 mm

Verzendkosten € 8.25

Peter Brandes (1944)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  iledere
FA. (14)

457 verkochte items
Dit item is verkocht voor 42,00
Starttijd:10-06-2013 om 16:31
Eindtijd:17-06-2013 om 16:36
Biedingen (10)
JN
17 jun. / 16:31
€ 42
MC
17 jun. / 16:23
€ 37
TWL
17 jun. / 15:45
€ 32
JN
17 jun. / 14:36
€ 27
TWL
17 jun. / 14:35
€ 22
JN
17 jun. / 14:35
€ 21
TWL
17 jun. / 11:38
€ 16
JN
16 jun. / 00:58
€ 11
MC
15 jun. / 22:24
€ 6
TWL
14 jun. / 16:50
€ 1