Peter de Rijcke - Ets . Opperdoes, de ets in het licht groen gedrukt.

Peter de Rijcke - Ets . Opperdoes, de ets in het licht groen gedrukt. kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter de Rijcke - Ets . Opperdoes, de ets in het licht groen gedrukt. kopen? Bied vanaf 20!Peter de Rijcke - Ets . Opperdoes, de ets in het licht groen gedrukt. kopen? Bied vanaf 20!Peter de Rijcke - Ets . Opperdoes, de ets in het licht groen gedrukt. kopen? Bied vanaf 20!Peter de Rijcke - Ets . Opperdoes, de ets in het licht groen gedrukt. kopen? Bied vanaf 20!Peter de Rijcke - Ets . Opperdoes, de ets in het licht groen gedrukt. kopen? Bied vanaf 20!Peter de Rijcke - Ets . Opperdoes, de ets in het licht groen gedrukt. kopen? Bied vanaf 20!Peter de Rijcke - Ets . Opperdoes, de ets in het licht groen gedrukt. kopen? Bied vanaf 20!Peter de Rijcke - Ets . Opperdoes, de ets in het licht groen gedrukt. kopen? Bied vanaf 20!Peter de Rijcke - Ets . Opperdoes, de ets in het licht groen gedrukt. kopen? Bied vanaf 20!Peter de Rijcke - Ets . Opperdoes, de ets in het licht groen gedrukt. kopen? Bied vanaf 20!Peter de Rijcke - Ets . Opperdoes, de ets in het licht groen gedrukt. kopen? Bied vanaf 20!Peter de Rijcke - Ets . Opperdoes, de ets in het licht groen gedrukt. kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  duif
FA. (28)

Lid sinds 2018
1012 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
  • Peter de Rijcke (1945)
Jaartal1979
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 25 cm (h x b)
Lijst27 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/25

De ets is in licht groen gedrukt.

Peter de Rijcke, geboren 1 januari 1945 in Zeist, schilder, graficus, etser, fotograaf en schrijver.

Opleiding: Gerrit Rietveld Academie Amsterdam (1965-1970) en de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten Amsterdam (1 jaar modeltekenen).

Onderwerpen: landschappen, stads- en havengezichten en portretten.

In 1967 kreeg hij een eerste tentoonstelling in zijn toenmalige woonplaats Zaandam en in 1969 debuteerde hij in de Amsterdamse galerie Sergej.

Sinds 1972 woont en werkt hij in Hoorn, waar hij een figuratieve schilderstijl ontwikkelde met onderwerpen als landschappen, stads- en havengezichten en portretten.

Tot 1977 werkte Peter de Rijcke part time bij het Dagblad voor West-Friesland, voor welke krant hij beeldende kunst- en theaterrecensies schreef en politieke cartoons tekende. Hij nam in die tijd ook het initiatief tot het opzetten van atelierhuisvesting in Hoorn en was betrokken bij de oprichting van de Kunstuitleen West-Friesland in 1975 en de Kunstenaarsvereniging in Hoorn in 1979.

Peter de Rijcke is lid van de Nederlandse Vereniging van Zeeschilders, het Kunstenaars Centrum Bergen en de Kunstenaars Vereniging Hoorn en Omstreken.

Hij exposeert regelmatig in binnen- en buitenland, o.a. het C.J. Tung Maritime Museum Shanghai (China), het Jiangnan Museum of Art in Wuxi (China), Snug Harbor Cultural Center NYC (USA), de Mystic Maritime Gallery (USA), de Kunsthalle Wilhelmshaven (BRD), de Scheepvaartmusea te Amsterdam en Rotterdam, de Pulchri Studio in Den Haag, het Noordelijk Scheepvaartmuseum in Groningen en het West-Fries Museum Hoorn. Verder schreef hij boeken over de beeldhouwer Truus Menger, de kunstenaar Ton van Kesteren en de ontwerper J.C. Stoffels.

Literatuur: Scheen 1969-1970 , Supplement; Jacobs 1993 , vol. 2, p. 289.

Goed

Peter de Rijcke (1945)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  duif
FA. (28)

Lid sinds 2018
1012 verkochte items
34 cm
27 cm
25 cm
18 cm

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-07-2020 om 22:49
Eindtijd:11-08-2020 om 21:40

Biedingen (1):

beek80
11 aug. / 15:26
€ 20