PETER DIEM Gr.Zeefdruk(60x50cm) PAARDEN Handgesigneerd - Verkocht

PETER DIEM Gr.Zeefdruk(60x50cm)  PAARDEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

PETER DIEM Gr.Zeefdruk(60x50cm)  PAARDEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!PETER DIEM Gr.Zeefdruk(60x50cm)  PAARDEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!PETER DIEM Gr.Zeefdruk(60x50cm)  PAARDEN  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Peter Diem

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Peter Diem
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Peter Diem

Afmeting blad  60x50 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd  Oplage 180ex

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Peter Diem

FA. (34)

1955 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:01-03-2016 om 15:06
Eindtijd:08-03-2016 om 15:06
Debz
08 mrt. / 02:34
€ 45