Peter Diem - Kleurenzeefdruk EROTISCH NAAKT Handgesigneerd.

Peter Diem - Kleurenzeefdruk EROTISCH NAAKT Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 49!
  • Peter Diem (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer bijzondere kleurenzeefdruk van Peter Diem.

Afmeting blad  60 x 50 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Peter Diem (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
50 cm
60 cm
Sluit over 8d 21u 14m 20s
Openingsbod€ 49
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:24-09-2022 om 08:34
Eindtijd:04-10-2022 om 22:10