Peter Donkersloot - Peter Donkersloot - Amy Winehouse Acryl- en olieverf op linnen - gesigneerd - - Verkocht

Peter Donkersloot - Amy Winehouse  Acryl- en olieverf op linnen - gesigneerd -  kopen? Bied vanaf 495!

Peter Donkersloot - Amy Winehouse  Acryl- en olieverf op linnen - gesigneerd -  kopen? Bied vanaf 495!Peter Donkersloot - Amy Winehouse  Acryl- en olieverf op linnen - gesigneerd -  kopen? Bied vanaf 495!Peter Donkersloot - Amy Winehouse  Acryl- en olieverf op linnen - gesigneerd -  kopen? Bied vanaf 495!Peter Donkersloot - Amy Winehouse  Acryl- en olieverf op linnen - gesigneerd -  kopen? Bied vanaf 495!Peter Donkersloot - Amy Winehouse  Acryl- en olieverf op linnen - gesigneerd -  kopen? Bied vanaf 495!Peter Donkersloot - Amy Winehouse  Acryl- en olieverf op linnen - gesigneerd -  kopen? Bied vanaf 495!Peter Donkersloot - Amy Winehouse  Acryl- en olieverf op linnen - gesigneerd -  kopen? Bied vanaf 495!
  • Peter Donkersloot (1959)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek:Acrylverf op doek Signatuur:Ondertekend Staat:Nieuw Periode:jaren 2000

 Peter Donkersloot - Amy Winehouse

Deze kunstwerken komen uit de Nieuwste exclusieve serie Fat Painted Retro's.
De doeken van 120 x 100 cm zijn eerst volledig Letterlijk met de hand beschilderd door Peter Donkersloot, vervolgens een print, hierna worden er ruime details ingeschilderd.
Acryl en Olieverf. op Linnen.
Met Reliëf/structuur.
Geheel op linnen gemaakt en op een 4 cm houten Frame opgespannen.

Word geleverd met een Echtheid Certificaat.

Oplage 6 van 50 dus sterk gelimiteerd en door de verschillende beschilderingen is er geen 1 hetzelfde.