Peter Donkersloot - Brigitte Bardot Acryl- en olieverf op linnen - gesigneerd - Verkocht

Peter Donkersloot - Brigitte Bardot  Acryl- en olieverf op linnen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 495!

Verkoopprijs: € 495,00

Peter Donkersloot - Brigitte Bardot  Acryl- en olieverf op linnen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 495!Peter Donkersloot - Brigitte Bardot  Acryl- en olieverf op linnen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 495!Peter Donkersloot - Brigitte Bardot  Acryl- en olieverf op linnen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 495!Peter Donkersloot - Brigitte Bardot  Acryl- en olieverf op linnen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 495!Peter Donkersloot - Brigitte Bardot  Acryl- en olieverf op linnen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 495!

Geplaatst door  theo861
FA. (1)

93 verkochte items
  • Peter Donkersloot (1959)

Peter Donkersloot - Brigitte Bardot

Deze kunstwerken komen uit de Nieuwste exclusieve serie Fat Painted Retro's.
De doeken van 120 x 100 cm zijn eerst volledig Letterlijk met de hand beschilderd door Peter Donkersloot, vervolgens een print, hierna worden er ruime details ingeschilderd.
Acryl en Olieverf. op Linnen.
Met Reliëf/structuur.
Geheel op linnen gemaakt en op een 4 cm houten Frame opgespannen.

Word geleverd met een Echtheid Certificaat.

Dit item is verkocht voor 495,00
Starttijd:01-08-2017 om 15:12
Eindtijd:08-08-2017 om 22:12
Marc3
04 aug. / 01:16
€ 495