Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2022 |
Techniek | Giclée |
Drager | Hout |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
De klassiekers van Peter donkersloot in een leuk barok lijstje, leuk voor de feestdagen om wat uniek te geven of voor uw zelf om te sparen! Giclee druk, met vernis laag en handgesigneerd, baroklijst helemaal beschilderd in het kleur van het werk, kortom een heel leuk kunstwerkje van de bekende Peter donkersloot voor een leuke prijs ! | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwanenburg, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 14-10-2022 om 20:34 |
Eindtijd | 23-10-2022 om 22:37 |
Objectlocatie | Zwanenburg, Nederland |