Peter Drenth - 100 jaar concertgebouw - gesigneerde zeefdruk - Verkocht

Peter Drenth - 100 jaar concertgebouw - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Peter Drenth - 100 jaar concertgebouw - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!Peter Drenth - 100 jaar concertgebouw - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!Peter Drenth - 100 jaar concertgebouw - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!Peter Drenth - 100 jaar concertgebouw - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Peter Drenth (1947)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage46/55

Peter Drenth (1947) - 100 jaar concertgebouw - gesigneerde zeefdruk. Gedrukt in een oplage van 55 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood met 100 jaar concertgebouw 46/55 Peter Drenth 1988. Papiermaat 50 x 65 cm. (hxb) De zeefdruk is in goede conditie. Zeer lichte verkleuring van eerdere inlijsting en aan de achterkant is het papier aan de bovenkant beschadigd door het verwijderen van tape.

Zeer lichte verkleuring van eerdere inlijsting en aan de achterkant is het papier aan de bovenkant beschadigd door het verwijderen van tape

Peter Drenth (1947)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

134 verkochte items
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:25-04-2019 om 21:38
Eindtijd:18-10-2019 om 15:34
mglaser
18 okt. / 14:25
€ 55