Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | e.a. |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kirchheim, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 6-10-2022 om 11:50 |
Eindtijd | 20-10-2022 om 21:07 |
Objectlocatie | Kirchheim, Duitsland |