FA. (1)

Peter Handel 'Die Schwestern und Caravaggio' - oplage 50, gesigneerd, 2014

Peter Handel 'Die Schwestern und Caravaggio' - oplage 50, gesigneerd, 2014 kopen? Bied vanaf 60!
Peter Handel 'Die Schwestern und Caravaggio' - oplage 50, gesigneerd, 2014 kopen? Bied vanaf 60!Peter Handel 'Die Schwestern und Caravaggio' - oplage 50, gesigneerd, 2014 kopen? Bied vanaf 60!

Peter Handel

Geplaatst door  edgart

43 verkochte items
  • Peter Handel
GesigneerdHandgesigneerd

Peter Handel (1949, - )
"Die Schwestern und Caravaggio"

Kunstenaar: Peter Handel
Titel: "Die Schwestern und Caravaggio"
Jaar: 2013
Techniek: Giclée op handgeschept katoenpapier
Oplage: 50
Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd
Afmetingen beeld:  54,0 x 45,0 cm
Afmetingen blad: 61,0 x 51,0 cm
Referenties: http://www.peterhandel.de
Conditie: In uitstekende staat (nooit ingelijst)

Peter Handel

Geplaatst door  edgart

43 verkochte items
Starttijd:20-04-2015 om 21:05
Eindtijd:25-04-2015 om 21:05
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieNederland