Peter Handel, giclée ,Stilleven met Karina in de schaduw, opl. 50 ex. - Verkocht

Peter Handel, giclée ,Stilleven met Karina in de schaduw, opl. 50 ex.  kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 99,00

Peter Handel, giclée ,Stilleven met Karina in de schaduw, opl. 50 ex.  kopen? Bied vanaf 99!Peter Handel, giclée ,Stilleven met Karina in de schaduw, opl. 50 ex.  kopen? Bied vanaf 99!

Peter Handel

Geplaatst door  kman

61 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Peter Handel
GesigneerdHandgesigneerd

Peter Handel - Stilleven met Karina in de schaduw

Prachtige giclée van Peter Handel uit een gelimiteerde oplage van slechts 50 stuks. Handgesigneerd en genummerd. Uitgevoerd op een prachtige kwaliteit handgeschept katoenpapier.

Kunstenaar: Peter Handel
Titel: Stilleven met Karina in de schaduw
Techniek: Giclée
Papier: Handgeschept katoenpapier
Jaar: 2014
Oplage: 50 , dit is nummer 2
Gesigneerd: gesigneerd en genummerd
Beeld Formaat: 54,0 x 40,0 cm
Papier Formaat: 61,0 x 46,0 cm
Conditie: in uitstekende staat.

Verzendkosten volgens aangetekend pakket post.nl

Peter Handel

Geplaatst door  kman

61 verkochte items
Dit item is verkocht voor 99,00
Starttijd:08-06-2014 om 22:31
Eindtijd:15-06-2014 om 22:36
Olier005
15 jun. / 22:28
€ 99