Peter Handel, giclée - Verkocht

Peter Handel, giclée  kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 49,00

Peter Handel, giclée  kopen? Bied vanaf 49!Peter Handel, giclée  kopen? Bied vanaf 49!Peter Handel, giclée  kopen? Bied vanaf 49!Peter Handel, giclée  kopen? Bied vanaf 49!Peter Handel, giclée  kopen? Bied vanaf 49!

Peter Handel

Geplaatst door  kman

61 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Peter Handel
GesigneerdHandgesigneerd

Laatste kans, laagste prijs. Kan nog net voor St.Klaas.

Peter Handel - Stilleven Radmilla 2

Prachtige giclée van Peter Handel uit een gelimiteerde oplage van slechts 50 stuks. Handgesigneerd en genummerd. Uitgevoerd op een prachtige kwaliteit handgeschept katoenpapier.

Kunstenaar: Peter Handel
Titel: Radmilla 2
Techniek: Giclée
Papier: Handgeschept katoenpapier
Jaar: 2014
Oplage: 50 , dit is nummer 21
Gesigneerd: gesigneerd en genummerd
Beeld Formaat: 54,0 x 40,0 cm
Papier Formaat: 61,0 x 46,0 cm
Conditie: in uitstekende staat.

Peter Handel

Geplaatst door  kman

61 verkochte items
Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:17-11-2014 om 23:59
Eindtijd:27-11-2014 om 23:59
darius
27 nov. / 15:51
€ 49