Peter Handel 'Stillleben Radmilla 1' - oplage 50, gesigneerd en genummerd, 2014 - Verkocht

Peter Handel 'Stillleben Radmilla 1' - oplage 50, gesigneerd en genummerd, 2014 kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Peter Handel 'Stillleben Radmilla 1' - oplage 50, gesigneerd en genummerd, 2014 kopen? Bied vanaf 60!Peter Handel 'Stillleben Radmilla 1' - oplage 50, gesigneerd en genummerd, 2014 kopen? Bied vanaf 60!

Peter Handel

Geplaatst door  edgart

43 verkochte items
  • Peter Handel
GesigneerdHandgesigneerd

Peter Handel (1949, - )
"Stillleben Radmilla 1"

Kunstenaar: Peter Handel
Titel: "Stillleben Radmilla 1"
Jaar: 2014
Techniek: Giclée op handgeschept katoenpapier
Oplage: 50
Gesigneerd: Gesigneerd en genummerd
Afmetingen beeld:  54,0 x 42,0 cm
Afmetingen blad: 61,0 x 48,0 cm
Referenties: http://www.peterhandel.de
Conditie: In uitstekende staat (nooit ingelijst)

Peter Handel

Geplaatst door  edgart

43 verkochte items
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:30-03-2015 om 17:04
Eindtijd:05-04-2015 om 17:04
3wfactorij
01 apr. / 15:21
€ 60