Peter Hermann Schütz - Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982

Peter Hermann Schütz - Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982 kopen? Bied vanaf 475!
Peter Hermann Schütz - Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982 kopen? Bied vanaf 475!Peter Hermann Schütz - Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982 kopen? Bied vanaf 475!Peter Hermann Schütz - Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982 kopen? Bied vanaf 475!Peter Hermann Schütz - Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982 kopen? Bied vanaf 475!Peter Hermann Schütz - Acryl op houten reliëf: Arbeitsprobe - 1982 kopen? Bied vanaf 475!
  • Peter Hermann Schütz (1928-2000)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1982
Drager Board
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Acryl op houten reliëf, zonder lijst, van Peter Hermann Schütz. Jaar: 1982. Titel: Arbeitsprobe(werk voorbeeld). Afmetingen werk: H60 x b60cm. Het werk is, rechts onderaan, gesigneerd  door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met een kleine kunstkoerier(Swift).

De kleur van het werk is in werkelijk iets meer licht groen, dit komt niet helemaal goed over op de foto.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00
Naar Nederland € 23,95

Peter Hermann Schütz (1928-2000)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KiewitKunst
6459 verkochte items
Alle items van deze verkoper (736)
60 cm
60 cm