Peter Hofland: Viva Rotterdam, Zeefdruk

Peter Hofland: Viva Rotterdam, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Peter Hofland: Viva Rotterdam, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Peter Hofland: Viva Rotterdam, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Barry1

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Peter Hofland (1953)

Gesigneerde ingelijste zeefdruk van de kunstenaar Peter Hofland nr. 25/75 uit 1991 in goede conditie.

Starttijd:03-09-2017 om 19:19
Eindtijd:18-09-2017 om 18:19
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieHendrik Ido Ambacht, Nederland