Peter Keil, acryl op board, Der Ritzensee

Peter Keil, acryl op board, Der Ritzensee kopen? Bied vanaf 250!
Peter Keil, acryl op board, Der Ritzensee kopen? Bied vanaf 250!Peter Keil, acryl op board, Der Ritzensee kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  AffordableArtAuctions
FA. (4)

33 verkochte items
  • Peter Robert Keil (1942)

Een prachtig acryl op board van de Duitse kunstenaar Peter Keil uit 1959.

Het  werk is 60x75 cm groot, gesigneerd voorop Keil 59 en achterop nogmaals gesigneerd, getiteld en gedateerd.

Het werk is gelijst en in perfecte conditie.

AffordableArtAuctions plaatst per week een aantal goede, gegarandeerde kunstwerken tegen aantrekkelijke prijzen.   Houd onze veilingen in de gaten. De veilingen lopen veelal op zondag af

Starttijd:10-12-2013 om 21:09
Eindtijd:15-12-2013 om 21:09
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieNederland