Johannis Hartung - Lithografie Flower Butterfly
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Prachtig werk van de Duitse 'Neue Wilde' Peter Robert Keil.
Het werk is ongeveer 45 x 65 cm groot, gesigneerd en gedateerd en prachtig gelijst.
Het geheel verkeert in perfecte conditie.
AffordableArtAuctions plaatst per week een aantal goede, gegarandeerde kunstwerken tegen aantrekkelijke prijzen. Houd onze veilingen in de gaten. De veilingen lopen veelal op zondag af
Starttijd | 16-11-2013 om 21:37 |
Eindtijd | 24-11-2013 om 21:37 |