• Populair
  • 1e keer aangeboden
  • Aftersale
  • Laatste 24u geplaatst
  • Loopt vandaag af
  • Vanaf 1 euro
Deutsch
English
Français

Peter Keizer - Olieverf en was op linnen: Boek IV - 2003

Peter Keizer - Olieverf en was op linnen: Boek IV - 2003 kopen? Bied vanaf 350!
Peter Keizer - Olieverf en was op linnen: Boek IV - 2003 kopen? Bied vanaf 350!Peter Keizer - Olieverf en was op linnen: Boek IV - 2003 kopen? Bied vanaf 350!Peter Keizer - Olieverf en was op linnen: Boek IV - 2003 kopen? Bied vanaf 350!Peter Keizer - Olieverf en was op linnen: Boek IV - 2003 kopen? Bied vanaf 350!
Vergelijkbaar item plaatsen
Verkoper

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

Lid sinds 2011
5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Peter Keizer (1961)
TypeSchilderij
Jaartal2003
TechniekOlieverf
DragerCanvas (Doek)
StijlModern
OnderwerpStilleven
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf en was op linnen van Hugo Claus. Titel: Boek IV(titel staat achterop). Jaar: 2003. 
 Afmetingen werk: H35 x b45cm. 
Het werk is , midden onderaan, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan volledig worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.


Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Peter Keizer, Amsterdam, 1961

EDUCATION:

Gerrit Rietveld Academy, Amsterdam: Department of Painting, 1981-1984

Rijksakademie van Beeldende Kunsten, Amsterdam: Institute for Practical Studies, Department of Painting, 1984-1988

Royal College of Art, London: Exchange, 1987











ConditieZeer Goed


GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Peter Keizer (1961)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

Lid sinds 2011
5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
Pinterest
45 cm
35 cm
Sluit over 3d 6u 55m 03s
Openingsbod€ 350
Veilingkosten: 15%
AfhalenJa is mogelijk
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:05-08-2022 om 17:07
Eindtijd:14-08-2022 om 20:49
Let op: bij een bod in de laatste 5 minuten wordt de veilingduur met 5 minuten verlengd.

Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.