Peter Klashorst (1957) - olieverf op doek - vrouwenportret - Verkocht

Peter Klashorst (1957) - olieverf op doek - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 295,00

Peter Klashorst (1957) - olieverf op doek - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 295!Peter Klashorst (1957) - olieverf op doek - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 295!Peter Klashorst (1957) - olieverf op doek - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 295!Peter Klashorst (1957) - olieverf op doek - vrouwenportret kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Peter Klashorst (1957)

Een prachtig abstract vrouwenportret van de kunstenaar Peter Klashorst. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1990. Afmetingen doek: 65 cm. x 50 cm. Zonder lijst. Conditie: heel goed. Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is ook een mogelijkheid.

Dit item is verkocht voor 295,00
Starttijd:26-09-2016 om 23:33
Eindtijd:06-10-2016 om 23:38
DSD
06 okt. / 23:32
€ 295