Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. - Verkocht

Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. kopen? Bied vanaf 69!

Verkoopprijs: € 89,00

Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. kopen? Bied vanaf 69!Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. kopen? Bied vanaf 69!Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. kopen? Bied vanaf 69!Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. kopen? Bied vanaf 69!Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. kopen? Bied vanaf 69!Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. kopen? Bied vanaf 69!Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. kopen? Bied vanaf 69!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel

Twee stifttekeningen op papier (in 1 bod).

In potlood rechtsonder gesigneerd.

Niet ingelijst.

Formaat: 41,5 x 29,5 cm.

Ooit uit atelier van Klashorst gekocht.

In prima staat.

afhalen of aangetekende, verzekerde verzending.

Dit item is verkocht voor 89,00
Starttijd:05-09-2016 om 16:23
Eindtijd:12-09-2016 om 16:28
Biedingen (5)
Elegant
12 sep. / 16:19
€ 89
Garfield
12 sep. / 16:18
€ 84
Elegant
12 sep. / 16:16
€ 79
Garfield
12 sep. / 15:12
€ 74
Elegant
11 sep. / 20:51
€ 69