Peter Klashorst - Acryl- en olieverf op doek, zeer groot werk

Peter Klashorst - Acryl- en olieverf op doek, zeer groot werk kopen? Bied vanaf 320!

Verkoopprijs: € 320,00

Andere items

Peter Klashorst - Acryl- en olieverf op doek, zeer groot werk kopen? Bied vanaf 320!Peter Klashorst - Acryl- en olieverf op doek, zeer groot werk kopen? Bied vanaf 320!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Peter Klashorst (1957)

Prachtig mooi en bovendien zeer recent werk van de Nederlanse kunstenaar Peter Klashorst.

Peter is al vele jaren een van de beste en meest bekende schilders van Nederland. Ook al werkt en woont Peter al meer dan 10 jaar in afwisseld Afrika en Azie, in zijn werk blijft grote belangstelling bestaan in Nederland en Belgie.

Als bewijs van echtheid wordt de digitale foto waarop Peter het werk in zijn handen heeft aan de hoogte bieder gemaild (zie foto 2).

De afmeting van dit losse doek is ca. 120 x 90 cm.

Gebruikte techniek is acryl- en olieverf op katoen.

Dit item is verkocht voor 320,00

Starttijd:16-11-2014 om 20:40
Eindtijd:30-11-2014 om 20:40

Biedingen (1):

ffagott
30 nov. / 19:53
€ 320