Peter Klashorst - Amy Winehouse

Peter Klashorst - Amy Winehouse kopen? Bied vanaf 99!
Peter Klashorst - Amy Winehouse kopen? Bied vanaf 99!Peter Klashorst - Amy Winehouse kopen? Bied vanaf 99!Peter Klashorst - Amy Winehouse kopen? Bied vanaf 99!
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2022
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Typerend origineel kunstwerk uit een unieke serie van Peter Klashorst

Titel: Amy Winehouse
Afmeting: 42 x 30 cm
Mixed media met acrylverf op papier
Handgesigneerd uit 2022

Het kunstwerk wordt goed verpakt en verzekerd verzonden.

De nieuwe eigenaar ontvangt tevens een foto van Peter met het kunstwerk.

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (34)
Geplaatst door  Art4You2
FA. (5)

Lid sinds 2020
94 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
30 cm
42 cm
Sluit over 2d 9u 32m 31s
Openingsbod€ 99
ObjectlocatieGroningen, Nederland
Starttijd:17-09-2022 om 19:37
Eindtijd:27-09-2022 om 19:11