Peter Klashorst - Babe C print

Peter Klashorst - Babe C print kopen? Bied vanaf 35!
Peter Klashorst - Babe C print kopen? Bied vanaf 35!Peter Klashorst - Babe C print kopen? Bied vanaf 35!Peter Klashorst - Babe C print kopen? Bied vanaf 35!Peter Klashorst - Babe C print kopen? Bied vanaf 35!
  • Peter Klashorst (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Werk van 42x59
Origineel gesigneerd en genummerd
23/30

Nooit ingelijst

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (34)
Geplaatst door  keesrutten

Lid sinds 2017
18 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
42 cm
59 cm
Starttijd:11-03-2022 om 13:11
Eindtijd:20-03-2022 om 20:21
Openingsbod € 35
ObjectlocatieUtrecht , Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland