Peter Klashorst - Before & after - gemengde techniek - gesigneerd

Peter Klashorst - Before & after - gemengde techniek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 70,00

Peter Klashorst - Before & after - gemengde techniek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!Peter Klashorst - Before & after - gemengde techniek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!Peter Klashorst - Before & after - gemengde techniek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!Peter Klashorst - Before & after - gemengde techniek - gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Kunstig
FA. (8)

260 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel

Before and after. Gemengde techniek op aquarelpapier. ca. 30x42 cm.

Achterop getiteld en dubbel gesigneerd.

Incl. foto via email waarop Peter het werk toont.

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:25-01-2017 om 22:35
Eindtijd:30-01-2017 om 22:35

Biedingen (1):

puk
30 jan. / 10:33
€ 70