Peter Klashorst - Carolien

Peter Klashorst - Carolien kopen? Bied vanaf 125!
Peter Klashorst - Carolien kopen? Bied vanaf 125!Peter Klashorst - Carolien kopen? Bied vanaf 125!Peter Klashorst - Carolien kopen? Bied vanaf 125!
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2000
TechniekAcryl
OnderwerpPortret
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig portret van Peter Klashorst

Titel: Carolien
Afmeting: 45x45x2 cm
Acrylverf op linnen en gespannen op een stevig frame
Jaartal: 2000
Handgesigneerd

Het kunstwerk wordt aangetekend en verzekerd verzonden

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (34)
Geplaatst door  Art4You2
FA. (5)

Lid sinds 2020
94 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
45 cm
45 cm
Starttijd:30-08-2022 om 21:34
Eindtijd:07-09-2022 om 21:02
Openingsbod € 125
ObjectlocatieGroningen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa