Peter Klashorst - Cow - gesigneerd - 21 ex. - Verkocht

Peter Klashorst - Cow - gesigneerd - 21 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 41,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Jarold
FA. (6)

Lid sinds 2020
102 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Peter Klashorst (1957)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie zeefdruk van Peter Klashorst.

Formaat 76x56 cm. (Blad)

Handgesigneerd en genummerd. (Kleine oplage)

Zie ook de overige veilingen van Jarold voor meer leuke betaalbare kunstwerken, bij aankoop van meerdere werken betaald u slechts 1x verzendkosten.

Dit item is verkocht voor 41,40(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-11-2020 om 10:08
Eindtijd:14-12-2020 om 20:50
Biedingen (11)
maxpeerlings
14 dec. / 20:39
€ 36
anafranic
14 dec. / 20:24
€ 31
maxpeerlings
14 dec. / 20:24
€ 30
maxpeerlings
14 dec. / 20:23
€ 26
anafranic
14 dec. / 20:23
€ 21
maxpeerlings
13 dec. / 18:54
€ 16
123kunst
13 dec. / 18:53
€ 11
maxpeerlings
13 dec. / 18:53
€ 10
123kunst
12 dec. / 11:57
€ 5
maxpeerlings
12 dec. / 11:57
€ 3
maxpeerlings
10 dec. / 16:51
€ 1