Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!! - Verkocht

Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 90!
Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 90!Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 90!Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 90!Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 90!Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 90!
  • Peter Klashorst (1957)
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Peter Klashorst.
Titel : " Nude ".
Techniek : Gemengde techniek op papier.
Formaat : 42 x 30 cm.
Handgesigneerd Verso  : Peter Klashorst.

Verzending, aangetekend en verzekerd , track and trace 11 euro Nederland en 20 euro België in een stevige kartonnen verzend-enveloppe.

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (34)
Geplaatst door  yellow8
FA. (10)

188 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
30 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 82,80 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-08-2022 om 22:39
Eindtijd:21-08-2022 om 21:06
svlugt
21 aug. / 20:32
€ 72