Peter Klashorst - gemengde techniek op aquarel papier - Ronnie Wood then & now - Verkocht

Peter Klashorst - gemengde techniek op aquarel papier - Ronnie Wood then & now kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Peter Klashorst - gemengde techniek op aquarel papier - Ronnie Wood then & now kopen? Bied vanaf 70!Peter Klashorst - gemengde techniek op aquarel papier - Ronnie Wood then & now kopen? Bied vanaf 70!Peter Klashorst - gemengde techniek op aquarel papier - Ronnie Wood then & now kopen? Bied vanaf 70!Peter Klashorst - gemengde techniek op aquarel papier - Ronnie Wood then & now kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Kunstig
FA. (9)

265 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel

Origineel werk van Peter Klashorst, gemengde techniek op aquarel papier.

Afm. 42x30 cm.

Achterop gesigneerd.

Foto waarop Peter het werk toont via email aan de hoogste bieder.

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:27-02-2017 om 22:23
Eindtijd:13-03-2017 om 19:23
Roel84
13 mrt. / 19:16
€ 70