PETER KLASHORST - Gemengde Techniek '' (Willem) de Kooning als Artist - ZELDZAAM Vroeg werk - gedateerd '84

PETER KLASHORST - Gemengde Techniek '' (Willem) de Kooning als Artist - ZELDZAAM Vroeg werk - gedateerd '84 kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 99,00

PETER KLASHORST - Gemengde Techniek '' (Willem) de Kooning als Artist - ZELDZAAM Vroeg werk - gedateerd '84 kopen? Bied vanaf 99!PETER KLASHORST - Gemengde Techniek '' (Willem) de Kooning als Artist - ZELDZAAM Vroeg werk - gedateerd '84 kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  claud

94 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)

Kunstenaar : PETER KLASHORST  1957-

Titel : (Willem) de Kooning als Artist "

Gemengde techniek op Velijn papier

Formaat :62,5 x 45 cm

ZELDZAAM werk, Gesigneerd en Gedateerd 1984

Incl. Zilvergeschuurde lijst

Conditie : in Goede staat

Verzenden Mogelijk, of afhalen in de Gallery

* Willem de Kooning (Rotterdam 1904-1997 New York)

Dit item is verkocht voor 99,00

Starttijd:24-01-2014 om 21:51
Eindtijd:01-02-2014 om 21:51

Biedingen (1):

hugocampus
28 jan. / 22:18
€ 99