Peter Klashorst - ingelijst acryl op Thaise krant op board - 2004

Peter Klashorst - ingelijst acryl op Thaise krant op board - 2004 kopen? Bied vanaf 199!
Peter Klashorst - ingelijst acryl op Thaise krant op board - 2004 kopen? Bied vanaf 199!Peter Klashorst - ingelijst acryl op Thaise krant op board - 2004 kopen? Bied vanaf 199!Peter Klashorst - ingelijst acryl op Thaise krant op board - 2004 kopen? Bied vanaf 199!Peter Klashorst - ingelijst acryl op Thaise krant op board - 2004 kopen? Bied vanaf 199!
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2004
TechniekAcryl
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen59.5 cm x 41 cm (h x b)
Lijst65 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Portret van Peter Klashorst uit zijn betere periode toen er nog tijd en aandacht aan zijn werken werd besteed. Jaar: 2004. Techniek: acryl op krantenpapier op board geplakt. Afmetingen afbeelding: H45,5 x b28 cm. Het werk is aan de bovenzijde gesigneerd : Peter Klashorst, Bangkok, 12-04. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag - en donderdag.

In goede staat

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (34)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5440 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
45.5 cm
65 cm
41 cm
59.5 cm
Starttijd:13-07-2022 om 16:27
Eindtijd:22-07-2022 om 20:06
Openingsbod € 199
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland