Peter Klashorst, Kleurenlitho, Les fleur du mal - Ingelijst - Verkocht

Peter Klashorst, Kleurenlitho, Les fleur du mal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 100,00

Peter Klashorst, Kleurenlitho, Les fleur du mal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!Peter Klashorst, Kleurenlitho, Les fleur du mal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (316)

Lid sinds 2010
43312 verkochte items
Alle items van deze verkoper (518)
  • Peter Klashorst (1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Les fleur du mal
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 66 cm x 66 cm
Oplage: 35/60
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Kleurenlitho op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat
Herkomst: Onterfd Goed adviseert en helpt erfgoedbeheerders (musea, gemeentes, etc) bij het verbeteren van hun collecties. Voor de objecten die niet in die collecties thuis horen zoekt Onterfd Goed een goed nieuw thuis. Door een object of kunstwerk te kopen in de veiling, help je ons Nederlands erfgoed te bewaren en weer zichtbaar te maken! Voor meer informatie zie: www.onterfdgoed.nl

Administratieve code:

QQOG

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:23-03-2018 om 10:58
Eindtijd:01-04-2018 om 11:58
Biedingen (10)
HiekeB
30 mrt. / 09:27
€ 100
puk
30 mrt. / 00:25
€ 95
HiekeB
29 mrt. / 21:09
€ 90
Marc_H
29 mrt. / 21:08
€ 85
HiekeB
29 mrt. / 21:08
€ 85
Marc_H
29 mrt. / 21:07
€ 75
HiekeB
29 mrt. / 21:06
€ 70
Marc_H
29 mrt. / 21:06
€ 70
HiekeB
28 mrt. / 20:49
€ 65
Marc_H
23 mrt. / 22:26
€ 60