Peter Klashorst - Long battle - gemengde techniek op papier - gesigneerd - 2014 - Verkocht

Peter Klashorst - Long battle - gemengde techniek op papier - gesigneerd - 2014 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Peter Klashorst - Long battle - gemengde techniek op papier - gesigneerd - 2014 kopen? Bied vanaf 75!Peter Klashorst - Long battle - gemengde techniek op papier - gesigneerd - 2014 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunstig
FA. (9)

265 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel

Long battle, gemengde techniek op 200 grams papier met een formaat van 42x30 cm.

Het werk is door Peter gesigneerd en gedateerd 2014.

Omdat er van Klashorst veel vals werk in omloop is kan u de bijgevoegde foto downloaden als ultiem bewijs van echtheid.

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(28)
Geplaatst door  Kunstig
FA. (9)

265 verkochte items
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:08-02-2015 om 12:59
Eindtijd:15-02-2015 om 12:59
monique1978
15 feb. / 12:53
€ 75