Peter Klashorst - Maria Magdalena - Verkocht

Peter Klashorst - Maria Magdalena kopen? Bied vanaf 115!
Peter Klashorst - Maria Magdalena kopen? Bied vanaf 115!Peter Klashorst - Maria Magdalena kopen? Bied vanaf 115!
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2022
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Typerend origineel kunstwerk uit een unieke serie van Peter Klashorst

Titel: Maria Magdalena
Afmeting: 42 x 30 cm
Mixed media met acrylverf op papier
Handgesigneerd uit 2022

Het kunstwerk wordt goed verpakt en verzekerd verzonden.

De nieuwe eigenaar ontvangt tevens een foto van Peter met het kunstwerk.

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (34)
Geplaatst door  Art4You2
FA. (5)

Lid sinds 2020
94 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
30 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-07-2022 om 00:34
Eindtijd:28-08-2022 om 12:26
Joost16
27 aug. / 23:22
€ 100