FA. (8)

Peter Klashorst - Meisje met de parel

Peter Klashorst - Meisje met de parel kopen? Bied vanaf 79!
Peter Klashorst - Meisje met de parel kopen? Bied vanaf 79!Peter Klashorst - Meisje met de parel kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  Art4You2
FA. (5)

Lid sinds 2020
80 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2022
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Typerend origineel kunstwerk uit een unieke serie van Peter Klashorst

Titel: Meisje met de parel (naar Vermeer/Punkversie)
Afmeting: 42 x 30 cm
Mixed media met acrylverf op papier
Handgesigneerd uit 2022

Het kunstwerk wordt goed verpakt en verzekerd verzonden.

De nieuwe eigenaar ontvangt tevens een foto van Peter met het kunstwerk.

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(52)
Geplaatst door  Art4You2
FA. (5)

Lid sinds 2020
80 verkochte items
30 cm
42 cm
Sluit over 3d 2u 54m 51s
Openingsbod€ 79
ObjectlocatieGroningen, Nederland
Starttijd:22-06-2022 om 11:56
Eindtijd:29-06-2022 om 19:31