PETER KLASHORST NAAKT LITHO - Verkocht

PETER KLASHORST   NAAKT  LITHO kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

PETER KLASHORST   NAAKT  LITHO kopen? Bied vanaf 1!PETER KLASHORST   NAAKT  LITHO kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Peter Klashorst (1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Peter Klashorst

afmeting 45x64 cm

nooit ingelijst geweest

EA exemplaar  handgesigneerd r.o.

in bezit van echtheidscertificaat

wordt aangetekend verzonden 10 euro ned  16.50 belgie

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(43)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:24-02-2014 om 15:18
Eindtijd:10-03-2014 om 15:18
Biedingen (8)
harrie12
02 mrt. / 18:35
€ 30
artnoud
02 mrt. / 17:03
€ 25
harrie12
02 mrt. / 17:03
€ 25
artnoud
27 feb. / 21:27
€ 20
harrie12
27 feb. / 21:27
€ 15
artnoud
27 feb. / 21:24
€ 10
harrie12
27 feb. / 21:24
€ 5
artnoud
24 feb. / 23:26
€ 1