Peter Klashorst - Nude selfie - gemengde techniek op papier - gesigneerd - Verkocht

Peter Klashorst - Nude selfie - gemengde techniek op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Peter Klashorst - Nude selfie - gemengde techniek op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Peter Klashorst - Nude selfie - gemengde techniek op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Peter Klashorst - Nude selfie - gemengde techniek op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
  • Peter Klashorst (1957)

Origineel werk op papier van Peter Klashorst.

De afmetingen zijn 30x42 cm.

Verso gesigneerd en gedateerd.

Omdat er van Klashorst veel vals werk in omloop is gaat hij tegenwoordig met elk werk op de foto. U kan als bewijs van echtheid deze foto downloaden.

Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:14-04-2016 om 21:40
Eindtijd:19-04-2016 om 21:40
Jeroentje
19 apr. / 21:16
€ 100