Peter Klashorst - Ongetiteld

Peter Klashorst - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 225!
Peter Klashorst - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 225!Peter Klashorst - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 225!Peter Klashorst - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 225!Peter Klashorst - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 225!
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2007
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai werk op doek van Peter Klashorst, handgesigneerd; afm 75 x 56 cm

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (41)
Geplaatst door  Kunstmakelaar

Lid sinds 2021
59 verkochte items
56 cm
75 cm
Starttijd:06-02-2022 om 11:00
Eindtijd:18-02-2022 om 19:15
Openingsbod € 225
ObjectlocatieDen Haag, Nederland