Peter Klashorst: Origineel werk, Mickey mouse - Verkocht

Peter Klashorst: Origineel werk, Mickey mouse  kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 50,00

Peter Klashorst: Origineel werk, Mickey mouse  kopen? Bied vanaf 40!Peter Klashorst: Origineel werk, Mickey mouse  kopen? Bied vanaf 40!Peter Klashorst: Origineel werk, Mickey mouse  kopen? Bied vanaf 40!Peter Klashorst: Origineel werk, Mickey mouse  kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  maxrhasfeld
FA. (10)

224 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel

Afmeting: 42 x 30 cm

Uitstekende conditie

Niet ingelijst

2016

Uit de serie Mickey Mouse

Papier

Wordt geleverd met een certificaat van echtheid ( foto van Peter Klashorst waarbij hij het werk vasthoud )

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:22-12-2016 om 16:24
Eindtijd:01-01-2017 om 16:24
Biedingen (3)
2844
01 jan. / 16:00
€ 50
EefjeG
01 jan. / 14:51
€ 45
reja64
01 jan. / 11:09
€ 40