Peter Klashorst - origineel werk - serie Mickey Mouse i.c.m. serie Dagobert Duck - Verkocht

Peter Klashorst - origineel werk - serie Mickey Mouse i.c.m. serie Dagobert Duck kopen? Bied vanaf 1!
Peter Klashorst - origineel werk - serie Mickey Mouse i.c.m. serie Dagobert Duck kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - origineel werk - serie Mickey Mouse i.c.m. serie Dagobert Duck kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - origineel werk - serie Mickey Mouse i.c.m. serie Dagobert Duck kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - origineel werk - serie Mickey Mouse i.c.m. serie Dagobert Duck kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - origineel werk - serie Mickey Mouse i.c.m. serie Dagobert Duck kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - origineel werk - serie Mickey Mouse i.c.m. serie Dagobert Duck kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - origineel werk - serie Mickey Mouse i.c.m. serie Dagobert Duck kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel

Twee originele werken van Peter Klashorst

Perfecte staat, rechtstreeks van de kunstenaar

Techniek Dagobert Duck 2017: Olieverf op papier (inclusief certificaat van echtheid)

Afmeting: 42cm x 30cm

Techniek Mickey Mouse 2016: Aquarel op papier

Afmeting: 42cm x 30cm

Beiden ondertekend

Versturen binnen NL euro 12,95

Versturen EU 17,95

Versturen buiten EU 20,00

Dit item is verkocht voor 71,00
Starttijd:05-06-2017 om 14:24
Eindtijd:19-06-2017 om 14:24
Biedingen (15)
26917
19 jun. / 14:18
€ 71
yellow8
19 jun. / 14:18
€ 66
26917
10 jun. / 12:24
€ 59
reja64
10 jun. / 12:24
€ 54
26917
10 jun. / 04:24
€ 49
Sanderb
10 jun. / 04:24
€ 44
26917
10 jun. / 04:23
€ 34
Sanderb
10 jun. / 04:23
€ 29
26917
10 jun. / 04:23
€ 21
Sanderb
10 jun. / 04:23
€ 19
26917
10 jun. / 04:22
€ 17
Sanderb
10 jun. / 04:22
€ 15
26917
08 jun. / 09:49
€ 12
mappart
08 jun. / 09:49
€ 10
mappart
07 jun. / 13:59
€ 1