Peter Klashorst - Origineel werk - Verkocht

Peter Klashorst - Origineel werk kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Peter Klashorst - Origineel werk kopen? Bied vanaf 175!Peter Klashorst - Origineel werk kopen? Bied vanaf 175!Peter Klashorst - Origineel werk kopen? Bied vanaf 175!Peter Klashorst - Origineel werk kopen? Bied vanaf 175!Peter Klashorst - Origineel werk kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1214 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel

Prachtig mooi werk van de Nederlanse kunstenaar Peter Klashorst uit 2015.

Peter is al vele jaren een van de beste en meest bekende schilders van Nederland. Ook al werkt en woont Peter al meer dan 10 jaar in afwisseld Afrika en Azie, in zijn werk blijft grote belangstelling bestaan in Nederland en Belgie.

Als bewijs van echtheid wordt de digitale foto waarop Peter het werk signeert aan de hoogte bieder gemaild.

De afmeting van het werk, incl lijst, is circa 45 x 35 cm.

Gebruikte techniek is acrylverf op karton.

Het werk kan direct aan de muur.

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:21-02-2016 om 21:31
Eindtijd:06-03-2016 om 20:36
Snijders
06 mrt. / 20:30
€ 175