Peter Klashorst - Peter Klashorst: Africa Girl - Verkocht

Peter Klashorst - Peter Klashorst: Africa Girl kopen? Bied vanaf 100!
Peter Klashorst - Peter Klashorst: Africa Girl kopen? Bied vanaf 100!Peter Klashorst - Peter Klashorst: Africa Girl kopen? Bied vanaf 100!
  • Peter Klashorst (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
DragerZijde
StijlAfrikaans
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Zeldzaam aangeboden, maar prachtige giclée van Peter Klashorst

Titel: African Girl
Afmeting: 70x60x2
Giclée op canvas en gespannen op een stevig frame
Oplage:  40
Handgesigneerd

Het kunstwerk wordt aangetekend en verzekerd verzonden.

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (34)
Geplaatst door  Art4You2
FA. (5)

Lid sinds 2020
94 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
60 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-08-2022 om 09:03
Eindtijd:28-08-2022 om 22:09
chrisvdh
17 aug. / 15:22
€ 100