Peter Klashorst - Peter Klashorst: Africa Girl

Peter Klashorst - Peter Klashorst: Africa Girl kopen? Bied vanaf 100!
Peter Klashorst - Peter Klashorst: Africa Girl kopen? Bied vanaf 100!Peter Klashorst - Peter Klashorst: Africa Girl kopen? Bied vanaf 100!
  • Peter Klashorst (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
DragerZijde
StijlAfrikaans
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeldzaam aangeboden, maar prachtige giclée van Peter Klashorst

Titel: African Girl
Afmeting: 70x63x2
Giclée op canvas en gespannen op een stevig frame
Oplage:  40
Handgesigneerd

Het kunstwerk wordt aangetekend en verzekerd verzonden.

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (34)
Geplaatst door  Art4You2
FA. (5)

Lid sinds 2020
94 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
63 cm
70 cm
Starttijd:30-08-2022 om 21:33
Eindtijd:07-09-2022 om 21:03
Openingsbod € 100
ObjectlocatieGroningen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa