Peter Klashorst - Peter Klashorst - serie Dagobert Duck - Titel: Picasso - Verkocht

Peter Klashorst - Peter Klashorst - serie Dagobert Duck - Titel: Picasso kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Peter Klashorst - Peter Klashorst - serie Dagobert Duck - Titel: Picasso kopen? Bied vanaf 60!Peter Klashorst - Peter Klashorst - serie Dagobert Duck - Titel: Picasso kopen? Bied vanaf 60!Peter Klashorst - Peter Klashorst - serie Dagobert Duck - Titel: Picasso kopen? Bied vanaf 60!Peter Klashorst - Peter Klashorst - serie Dagobert Duck - Titel: Picasso kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  maxrhasfeld
FA. (10)

224 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Peter Klashorst

Titel: Picasso

Serie: Dagobert Duck

Origineel werk, rechtstreeks van de kunstenaar

Afmetingen: 42 cm x 30 cm

Uitstekende conditie. Wordt verzekerd verzonden met Post NL wereldwijd.

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(47)
Geplaatst door  maxrhasfeld
FA. (10)

224 verkochte items
42 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:28-05-2018 om 15:02
Eindtijd:05-06-2018 om 22:09
DanielErnstHildebrand
29 mei / 15:07
€ 60