Peter Klashorst - Portret - Verkocht

Peter Klashorst - Portret kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,00

Peter Klashorst - Portret kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Portret kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1218 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel

Artiest : Peter Klashorst

Techniek : Mixed media op papier.

Afmeting: 42 x 30 cm

Gesigneerd met de hand.

Staat: Rechtstreeks van de kunstenaar.

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(43)
Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (21)

1218 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:29-04-2018 om 13:04
Eindtijd:13-05-2018 om 21:04
Biedingen (11)
Artmasu
13 mei / 20:56
€ 40
Jonathanvdg
13 mei / 20:56
€ 35
Artmasu
13 mei / 20:56
€ 31
Jonathanvdg
13 mei / 15:29
€ 25
Aapeloekie
13 mei / 15:29
€ 20
Jonathanvdg
12 mei / 15:10
€ 13
KajoSi
07 mei / 19:07
€ 11
Aapeloekie
07 mei / 19:07
€ 9
KajoSi
07 mei / 19:07
€ 7
Aapeloekie
03 mei / 13:47
€ 3
Artmasu
29 apr. / 16:26
€ 1