Peter Klashorst - Soldier girl - gemengde techniek op papier - gesigneerd - 2014 - Verkocht

Peter Klashorst - Soldier girl - gemengde techniek op papier - gesigneerd - 2014 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 50,00

Peter Klashorst - Soldier girl - gemengde techniek op papier - gesigneerd - 2014 kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Soldier girl - gemengde techniek op papier - gesigneerd - 2014 kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Soldier girl - gemengde techniek op papier - gesigneerd - 2014 kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Soldier girl - gemengde techniek op papier - gesigneerd - 2014 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstig
FA. (9)

265 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel

Soldier girl, gesigneerd en gedateerd mixed media werk van Peter Klashorst op dik 200 grams papier met een formaat van 42x30 cm.

Aangegeven op de foto een klein stukje uit het papier en een scheurtje.

Passepartout 1 cm. overlappen en het is niet meer te zien.

Omdat er van Peter Klashorst veel vals werk circuleert kan u de bijgevoegde foto, waarop Peter het werk in handen heeft downloaden, hét bewijs van echtheid.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:22-04-2015 om 00:01
Eindtijd:29-04-2015 om 00:06
Biedingen (15)
koot
28 apr. / 23:59
€ 50
DNAK
28 apr. / 23:59
€ 45
koot
28 apr. / 23:59
€ 40
DNAK
28 apr. / 22:10
€ 35
dibbes2015
28 apr. / 21:25
€ 30
DNAK
28 apr. / 20:24
€ 25
dibbes2015
28 apr. / 20:24
€ 20
dibbes2015
27 apr. / 22:38
€ 13
2ndart
27 apr. / 22:38
€ 11
dibbes2015
27 apr. / 22:38
€ 9
2ndart
27 apr. / 12:05
€ 7
JHS
27 apr. / 09:47
€ 5
Joseuit
27 apr. / 09:47
€ 5
JHS
25 apr. / 10:46
€ 3
grumpy
23 apr. / 12:10
€ 1