Peter Klashorst - Trust - giclee - gesigneerd - zeer groot - Verkocht

Peter Klashorst - Trust - giclee - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 117,30 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Klashorst - Trust - giclee - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Trust - giclee - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Trust - giclee - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Trust - giclee - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Trust - giclee - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Trust - giclee - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Trust - giclee - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Trust - giclee - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst - Trust - giclee - gesigneerd - zeer groot kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Jarold
FA. (6)

Lid sinds 2020
102 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Peter Klashorst (1957)
TechniekGiclée
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen180 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/1
Nu vanaf 1 euro.  I.v.m. ruimtegebrek. Zie ook de andere kavels die ik aanbiedt (ook vanaf 1 euro)

Prachtige originele handgesigneerde Giclee van Peter Klashorst met de titel "Trust"

Het werk is afkomstig uit onze privécollectie

De giclee is reeds opgespannen en kan zo aan de muur. De afmeting is 180x85x2 cm.

Authenticiteit volledig gegarandeerd, dit geldt voor alle werken die ik aanbiedt. Tenzij nadrukkelijk anders is aangegeven. (Zie de daarvoor geldende garantievoorwaarden van kunstveiling.nl)

Dit item is verkocht voor 117,30(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-12-2020 om 09:59
Eindtijd:10-01-2021 om 21:36
Biedingen (18)
Artsupply
10 jan. / 20:19
€ 102
Derksen
10 jan. / 20:19
€ 100
Derksen
10 jan. / 20:19
€ 92
Artsupply
10 jan. / 20:19
€ 82
Derksen
10 jan. / 20:19
€ 72
Artsupply
10 jan. / 20:19
€ 62
Derksen
10 jan. / 20:19
€ 52
Artsupply
10 jan. / 20:19
€ 47
Derksen
10 jan. / 20:19
€ 42
Artsupply
10 jan. / 20:19
€ 37
Derksen
10 jan. / 20:18
€ 32
Artsupply
10 jan. / 20:18
€ 27
Derksen
10 jan. / 20:18
€ 20
Artsupply
10 jan. / 20:18
€ 15
Derksen
09 jan. / 02:07
€ 10
hansrozemuller
09 jan. / 02:06
€ 5
Derksen
09 jan. / 02:06
€ 3
hansrozemuller
08 jan. / 17:05
€ 1