Peter Klashorst, zeefdruk, Big Mac Menu, gesigneerd - Verkocht

Peter Klashorst, zeefdruk, Big Mac Menu, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Peter Klashorst, zeefdruk, Big Mac Menu, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Peter Klashorst, zeefdruk, Big Mac Menu, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Peter Klashorst, zeefdruk, Big Mac Menu, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Peter Klashorst, zeefdruk, Big Mac Menu, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Peter Klashorst, zeefdruk, Big Mac Menu, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kkw
FA. (10)

492 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Peter Klashorst (1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote zeefdruk van Peter Klashorst

Oplage 188/199
Afmetingen 76x107cm
Prachtige kleuren,zwaar papier
Nooit ingelijst
Handgesigneerd
Goede conditie

Wordt aangetekend verzonden

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:12-10-2016 om 20:30
Eindtijd:26-10-2016 om 20:35
26941
26 okt. / 20:28
€ 45